Aplikacja CoTuLata - bezpieczne loty dronów w Twojej okolicy!

Usługa jest dostępna zarówno w wersji na komputery osobiste, jak i urządzenia przenośne. Skierowana jest do każdego obywatela i umożliwia sprawdzenie legalności lotu drona zaobserwowanego w swojej okolicy.

Użytkowników, którzy dokonali rejestracji na stronie CoTuLata.pl przed 27.06.2024 (czyli w czasie testowego uruchomienia aplikacji) prosimy o ponowne założenie kont na stronie CoTuLata.pl.

Co zyskujesz?

Bezpieczeństwo i ochrona prywatności

Weryfikacja lotów BSP w otoczeniu użytkownika, co przyczynia się do zwiększenia poczucia Twojego bezpieczeństwa. Pomaga też w ochronie przed ewentualnymi naruszeniami, związanymi z nielegalnymi lotami dronami.

Możliwość zgłaszania podejrzanych lotów

Zgłoszenia podejrzanych lotów do służb porządku publicznego staną się precyzyjne. Przyczynią się do skutecznego i niezwłocznego reagowania na potencjalne zagrożenia.

Intuicyjny interfejs użytkownika

Prosta obsługa aplikacji, zwłaszcza podczas zgłaszania lotów, sprawia, że jest ona dostępna dla szerokiego grona użytkowników, zarówno biegłych w dziedzinie lotów BSP, jak i tych, którzy dopiero poznają świat dronów.

Śledzenie postępów w sprawie

Aplikacja umożliwia szybki dostęp do informacji o prowadzonych lotach BSP. Dowiesz się z niej także, na jakim etapie rozpatrywania jest obecnie Twoje zgłoszenie podejrzanego lotu.

Odkryj możliwości